Şartlar ve Koşullar

 1. Genel

İşbu hüküm ve koşullar Deo Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. ‘den (bundan böyle “NUNA COLLECTİON” veya “biz” olarak anılacaktır) NUNA COLLECTİON internet sayfası, telefon internet sayfası veya aplikasyon veya telefon aracılığı ile müşteriler ( bundan böyle “siz” olarak anılacaktır) tarafından verilen tüm siparişler için uygulanacaktır.

nunacollection.com’u kullandığınızda ve/veya bir sipariş verdiğinizde, burada belirtilen şart ve hükümlere tabi olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Lütfen, siparişinizi vermeden önce şartları dikkatle okuyunuz.

Yalnızca, vesayet altında olmayan ve bir tüzel olarak hareket etmeyen, ikamet adresi KKTC hariç olmak üzere Türkiye’de bulunan 18 yaş veya üzeri kişiler ve posta yönlendirme kuruluşları sipariş verebilir.

Belirli bir zamanda nunacollection.com’a herhangi bir ürün veya hizmetin dahil edilmesi, bu ürün veya hizmetlerin her an mevcut olduğu anlamına gelmez veya mevcut olacağını garanti etmez. Bir ürünün satışını herhangi bir zamanda durdurma hakkını saklı tutarız.

Tarafınıza önceden haber vermeden bu Şartları zaman içerisinde değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Sipariş için geçerli olacak şartlar, siparişinizi verdiğiniz an itibariyle nunacollection.com’da yer alan şartlar olacaktır.

NUNA COLLECTİON, size mümkün olan en iyi online işlem deneyimini sağlamayı arzu eder. Bunu mümkün kılmak için, hizmetlerimizin hiçbir şekilde aksamadan yürümesini sağlamak zorundayız. (i) Faaliyetimize, ürünlerimize veya hizmetlerimize zarar verebilecek veya bunları olumsuz etkileyebilecek hiçbir içerik veya materyal yayınlamamayı, yaymamayı, dağıtmamayı, yüklememeyi veya tanıtmamayı; (ii) diğer kullanıcıların nunacollection.com sitesini kullanmalarını kısıtlayıcı, engelleyici veya zorlaştırıcı, ya da sitenin güvenliğini olumsuz etkileyici şekilde davranmamayı veya bu yönde bir araç kullanmamayı, veya (iii) sitede gezinti veya arama yapmak, ya da siteden içerik kopyalamak için herhangi bir cihaz kullanmamayı veya herhangi bir motor, yazılım, araç, sistem, program veya başka bir cihaz veya mekanizma (örümcekler, robotlar, böcekler, avatarlar veya akıllı ajanlar dahil olmak üzere) kullanmaya teşebbüs etmemeyi kabul ve teyit edersiniz. Bu maddeyi veya bu şart ve hükümler içerisinde yer alan başka bir maddeyi ihlal eden bir kullanıcının siteye erişimini derhal yasaklama ve hesabını kapatma hakkımızı saklı tutarız.

 1. Fiyatlar ve gönderi bedelleri

nunacollection.com’da görülen fiyatlara yasal Katma Değer Vergisi dahil olup gönderi bedelleri hariçtir. Her sipariş için gönderi bedeli, siparişinizin boyutundan veya ağırlığından bağımsız olarak aynı olacaktır. Her gönderi şekline ilişkin fiyat, siparişin ödemesi yapılırken net bir şekilde belirtilir. Standart gönderi ücretimiz 4,99 TL’dir. Eğer siparişinizi bir kerede eksiksiz olarak teslim edemezsek ve birden fazla gönderi halinde teslim etmek zorunda kalırsak, sonraki gönderiler için ek ücret alınmaz. Mağazada, katalogda ve internette belirtilen fiyatlar değişiklik gösterebilir.

 1. Sipariş verilmesi / sözleşme yapılması

Kullanabileceğiniz mevcut sipariş seçenekleri nunacollection.com ve telefondur. Daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri sayfamızı ziyaret ediniz nunacollection.com.

Siparişinizi verdiğinizde, eğer e-posta adresinizi belirttiyseniz, tarafınıza bir teyit e-postası gönderilecektir. Eğer herhangi bir nedenden ötürü siparişiniz gerçekleştirilemeyecek durumdaysa, tarafınıza ilk fırsatta bilgi verilecektir. Eğer bu sipariş için tarafınızdan ödeme yapıldıysa, bu ödemeyi yapmak için kullanılan aynı yöntemle ilgili miktar tarafınıza iade edilecektir. Eğer herhangi bir nedenden ötürü alternatif bir işlem gerekliyse, bir NUNA COLLECTİON yetkilisi, iade konusu için sizinle irtibata geçecektir.

 1. Gönderim

NUNA COLLECTİON, sipariş alırken ve işleme koyarken azami özeni göstermekte olup siparişinizi, seçmiş olduğunuz gönderi şekline göre Türkiye’de bulunan bir ikamet adresine teslim etmek için tüm çabayı gösterecektir. Maalesef KKTC’ye gönderim yapamamaktayız.

NUNA COLLECTİON, siparişleri mümkün olan en hızlı şekilde ve sipariş sırasına göre göndermek için tüm gayreti gösterir. Aksi kararlaştırılmadıkça, siparişinizin teyidiyle birlikte, siparişinizin, Pazar ve tatil günleri hariç olmak üzere 1-3 gün içerisinde teslim edilmesi amaçlanmaktadır. Öte yandan, teslimatın belirtilen zaman dilimi içerisinde yapılması amaçlansa da, beklenmeyen olaylar nedeniyle bu süre uzayabilir. Teslimat süresi hiç beklenmese de 30 günü aşarsa, siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sipariş vermeden önce, beklenen teslimat ile ilgili detaylar tarafınıza bildirilecektir. Siparişinizi verdiğinizde, eğer e-posta adresinizi belirttiyseniz, tarafınıza, beklenen teslimat detayları ile ilgili bir teyit e-postası gönderilecektir.

Gönderim prosedürü ile ilgili tüm bilgileri nunacollection.com adresinde bulabilirsiniz.

Siparişiniz programlanan tarihte ulaşmazsa, lütfen 0212 875 34 67-68 no’lu telefondan veya info@nunacollection.com e-posta adresini kullanarak NUNA COLLECTİON Müşteri Hizmetleri ile görüşünüz.

 1.  Siparişin Müşteri Tarafından İptali

Sipariş verdiğiniz tarihten, sipariş edilen ürünün tarafınıza ulaşması itibariyle 30 gün sonrasına kadar, siparişi iptal edebilir veya ürün iadesi yapabilirsiniz. Ürünlerin ödemesini yaptıysanız, tarafınıza, bir ürün iade bedelinin oluşmuş olması durumunda ürünlerin NUNA COLLECTİON’e gönderimine ilişkin standart gönderim ücretini içerecek olan bir ücret iadesi yapılacaktır. Belirli ürünleri tutmak ve siparişinizi sadece kısmen iptal etmek isterseniz, gönderim ücreti iade edilmez. İade prosedürü ile ilgili tüm bilgileri nunacollection.com adresinde bulabilirsiniz.

Siparişinizi iptal veya iade etmek isterseniz, lütfen posta yoluyla, tercihen kargo paketinizde yer alan matbu iade formunu kullanarak, info@nunacollection.com adresine e-posta göndererek, ya da Deo Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. Beylikdüzü OSB Mah. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:22 Beylikdüzü/İstanbul adresinden NUNA COLLECTİON Müşteri hizmetlerine mektup göndererek; ya da yerel Tüketici Hakları İdaresi tarafından hazırlanmış standart formu doldurup göndererek tarafımıza bilgi vermeniz, ve ürünü/ürünleri, altta 6. bölümde (İadeler) belirtildiği şekilde, yukarıdaki 5.1 no’lu maddede belirtilen 30 günlük süre içerisinde iade etmeniz rica olunur. Ürünlerin ya da ürünleri geri gönderdiğinize dair belgenin tarafımıza ulaşmış olması şartıyla, mümkün olan en kısa süre içerisinde ya da iptal bildiriminizin tarafımıza ulaşmasını takip eden en geç 14 gün içerisinde, ödeme yaparken kullandığınız aynı yöntemle (ya da ürünlerin ödemesi yapılmadıysa, ürünlerin iadesini hesap bakiyenize yansıtarak) tarafınıza iade yapılacaktır. Onayınıza tabi olarak, iade için farklı bir ödeme yöntemi de kullanılabilir, böyle bir durumda tarafınıza hiçbir ek bedel yansıtılmaz.

Eğer tarafınıza ulaşan ürün defoluysa, lütfen derhal NUNA COLLECTİON’ye haber veriniz ve ürünü, alttaki 6. bölümde (İadeler) belirtildiği şekilde iade ediniz. NUNA COLLECTİON, defolu olduğu kabul edilen ürünlerin bedelini eksiksiz olarak iade edecektir. Burada belirtilen hususlar, yürürlükteki herhangi bir yasal hakkı sınırlandırmaz.

 1. İadeler

NUNA COLLECTİON, tüm ürünlerin tarafınıza ulaşmış oldukları haliyle iade edilmeleri şartıyla, 5. bölüm (Sipariş İptali) gereğince iadesi yapılan tüm ürünlerin ücretini eksiksiz olarak iade etmeyi taahhüt eder. Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrif olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır.

Tüm paketlerinde, ürünleri iade etmeye karar vermeniz durumunda kullanmak üzere bir matbu iade formu yer almaktadır. İade prosedürümüze ilişkin daha ayrıntılı bilgileri irsaliye üzerinde ve İade Prosedürümüz içerisinde, nunacollection.com, bulabilirsiniz..

İade edilecek ürünleri Türkiye’deki bir ürün teslim noktasına bırakınız. Ürünün/ürünlerin aynı zamanda evinizden iade alınmasını da tercih edebilirsiniz.

 1. Ödeme yöntemleri

Ürünlerin ödemesini aşağıda belirtilen farklı şekillerde yapabilirsiniz.

Kredi kartı veya banka kartı
Ödeme bilgilerini, sipariş verdiğiniz anda, geçerli bir kredi kartı veya banka kartı (VISA veya Mastercard) kullanarak girebilirsiniz. İlgili tutar hemen kartınızdan çekilecektir. NUNA COLLECTİON, kredi kartının veya banka kartının geçerliliğini, sipariş bedeline ilişkin olarak kredi durumunu, ve alıcının adres bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol etme hakkına sahiptir. Bu kontrollerin sonucuna bağlı olarak siparişler tarafımızdan reddedilebilir.

Diğer:
NUNA COLLECTİON Hediye Kartı
Websitesinden yapacağınız alışverişin tamamını ya da bir kısmını NUNA COLLECTİON hediye kartı ve NUNA COLLECTİON ürün değiştirme kartıyla ödeyebilirsiniz.

Doğru bir e-posta adresi verme ve e-posta adresinizin değişmesi durumunda NUNA COLLECTİON’ye konuyla ilgili bilgi verme yükümlülüğünüz bulunmaktadır.

 1. Yükümlülük Sınırımız

Bizim sorumluluğumuzun kısıtlanması ve hariç tutulmasının hukuksuz olacağı durumlarda işbu Şartlardan hiçbiri NUNA COLLECTİON’nin sorumluluğunu hariç tutamamaz veya kısıtlayamaz.

NUNA COLLECTİON, bize veya çalışanlarımıza ve yetkililerimize ait bir ihmalden kaynaklanan ölüm veya kişi yaralanmalarından doğacak yükümlülükleri kabul eder. Tarafımızca veya çalışanlarımız veya yetkililerimiz tarafından yapılacak hatalı beyan ve bilgilendirmelerden doğacak yükümlülük bize aittir.

Buradaki Şartların ihlal edilmesi durumunda, yalnızca, bu ihlalin makul şekilde öngörülebilir bir neticesi olan kayıplar için yükümlülük tarafımızca kabul edilecektir.

NUNA COLLECTİON, ana kaybın veya zararın bir yan etkisi olan dolaylı kayıplardan, örneğin kar kaybından veya fırsat kaybından; ya da yangın, sel, fırtına, isyan, sivil kargaşa, savaş, nükleer kaza ve terör olayları da dahil olmak üzere makul kontrolümüz dışında gelişen hadiselerden dolayı işbu Şartlar kapsamında yer alan herhangi bir vecibenin yerine getirilememesinden veya mal teslimi yapılamamasından ötürü sorumlu değildir.

Nunacollection.com üzerinden verilen bir sipariş ile bağlantılı olarak meydana gelen bir kayıp veya zarardan ötürü tarafınıza karşı doğacak azami yükümlülük, siparişinizin toplam bedeli ile sınırlı olacaktır.

NUNA COLLECTİON’den internet üzerinden satın almış olduğunuz bir ürün ile sorun yaşıyorsanız ve şikayetinizi NUNA COLLECTİON nezdinde çözemediyseniz, şikayetinizi Tüketici Hakem Heyeti olarak düzeltilmelidir.

 1. Renkler

Ürün kompozisyonu ve renkleri de dahil olmak üzere, ürün özelliklerimizi doğru bir şekilde teşhir etmek için tarafımızca tüm makul çaba gösterilmektedir.  Görmüş olduğunuz renk bilgisayar sisteminize bağlı olacaktır ve bilgisayarınızın bu renkleri doğru şekilde gösterdiği tarafımızca garanti edilemez.

 1. Ürün Garantisi

Satın almış olduğunuz ürünlerde kusurlar varsa, NUNA COLLECTİON yürürlükteki tüm zorunlu garanti düzenlemelerinin gereğini yerine getirecektir. Göndermiş olduğumuz ürünlerde, nakliye esnasında meydana gelen hasar da dahil olmak üzere belirgin malzeme veya imalat hataları olduğuna dair bir şikayetiniz varsa, lütfen bizi bilgilendiriniz ve ürünle birlikte gelen matbu iade formunu kullanarak ürünleri gecikmeden iade ediniz.

 1. Devir ve Temlik

NUNA COLLECTİON, ödeme taksitleri de dahil olmak üzere malların teslimiyle bağlantılı olarak ortaya çıkabilen her türlü talebi üçüncü şahıslara devir veya rücu etme hakkına sahiptir.

 1. Bölünebilirlik

İşbu Şartların herhangi bir kısmının kanunen geçersiz olması veya herhangi bir mahkeme veya yasal makam tarafından hükümsüz kılınması durumunda, geride kalan Şartlar geçerli olmaya devam eder.

 1. Hak Sahipliği

Nunacollection.com’daki ticari markalar ve telif hakları da dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları, Deo Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. ve bunun bağlı kuruluşlarına veya lisans sahiplerine ait olmaya devam eder. NUNA COLLECTİON’nin izni olmadan, nunacollection.com’un veya içeriğinin ticari olmayan kendi kişisel kullanımınız dışında herhangi bir şekilde kullanılması, bu içeriğin bütünüyle veya kısmen kopyalanması veya saklanması da dahil olmak üzere yasaktır.

 1. Şirket bilgileri

Deo Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. : Beylikdüzü OSB Mah. Mustafa Kurtoğlu Cad. No:22 Beylikdüzü/İstanbul34367, Şişli, İstanbul
İrtibat Bilgileri: NUNA COLLECTİON Müşteri Hizmetleri
E-posta: info@nunacollection.com
Telefon: 0212 875 34 67-68

 

Satışlarımız henüz başlamamıştır lütfen ödeme gerçekleştirmeyiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Kapat